смт. Петропавлівка. Петропавлівський ліцей № 1

Дорогі учні, вчителі, батьки!

Від усього серця вітаю вас із Днем знань!!!

Зичу вам Миру, терпіння, любові, незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу!

З повагою директор ліцею №1 Скрипник Юлія Сергіївна

Шановні педагоги, у цей військовий час на Вас покладено величезну відповідальність. Ви маєте організувати освітній процес так, щоб максимально збагатити дітей знаннями в безпечних умовах. Українські школи у цьому навчальному році працюють за змішаною системою. Петропавлівський ліцей №1 почав свою роботу з дистанційної форми навчання, але форма навчання за лежатиме від безпекової ситуації. Сподіваємось, що скоро побачимось за партами, у стінах нашого ліцею. Дорогі наші вчителі, терпіння Вам, мудрості і наснаги! Ми впевнені, що Ви зможете подолати всі перепони та бар’єри і вибудувати ефективний діалог зі своїми учнями.

Шановні наші батьки, знаємо, що Ви дуже хвилюєтесь за своїх діток. Інколи навіть губитесь і не розумієте, як їм допомогти здобути гідну освіту у таких надскладних умовах. Повірте нам – все налагодиться, все буде так, як має бути! Довіртеся нашим педагогам і повірте у своїх дітей, адже вони у нас – найкращі – сильні, сміливі і загартовані. Вони обов’язково виправдають всі наші надії і сподівання. Головне – ні на мить не сумніватись у цьому!